Těhotenské sukně: Pohodlí i pěkný vzhled zaručen!

Publikováno: 21 Září, 2017 | Poslední potřebná aktualizace článku: 22 Září, 2017

těhotenské sukně

Těhotenské sukně jsou must have pro každou nastávající maminku, která touží po maximálním pohodlí, ale zároveň chce vypadat dobře.


Pokud čekáte miminko a bříško se vám neustále zvětšuje, pak své tělo netrapte v nevhodném oblečení, které nedokáže podpořit krásu tohoto období. Těhotenské sukně jsou navržené tak, aby vám zajistily nejen maximum komfortu, ale aby vám zároveň slušely a podpořily vaše sebevědomí.


Obléknout si k nim můžete halenku nebo volnější top, dobře bude vypadat i tílko na tělo, ve kterém vaše kulaté bříško krásně vynikne. Vyberte si takovou těhotenskou sukni, která vám bude vyhovovat nejen délkou, ale i barvou nebo motivem.


Vyberte si těhotenské sukně

těhotenská sukně krajková

Krajková těhotenská sukně Dorothy Perkins

Máte ráda krajku a nechcete o ní přijít ani při těhotenství? Pak si kupte tuto elegantní béžovo-černou těhotenskou sukni od populární značky Dorothy Perkins. Vyrobená je z nylonu, polyesteru a elastanu, takže slibuje pružný materiál.

těhotenská sukně riflová

Riflová těhotenská sukně Mama.licious

Pokud chcete dostatečný pocit pohodlí pro sebe, ale i malého, tak určitě nepřehlídněte tuto riflovou těhotenskou sukni Mama.licious. Tato značka se na těhotenské zboží specializuje a jde to opravdu vidět. A to především na kvalitě!

maxi těhotenská sukně

Černá maxi těhotenská sukně Dorothy Perkins

Dlouhou maxi těhotenskou sukni doporučujeme mít v šatníku každé těhotné dámě. Je slušivá, pohodlná a také ne tak provzdušněná jako kratší sukně, tudíž vám nebude od noh taková zima. Tato sukně od Dorothy Perkins je vyrobená z viskózy a elastanu.

těhotenská sukně

Černá těhotenská sukně Mama.licious


♥  Náš hlavní tip  ♥


A to nejlepší (alespoň pro nás) na konec. Tato černá těhotenská sukně Mama.licious vám i v těhotenství zaručí krásný vzhled a především pohodlí. Vyrobila ji značka Mama.licious a ti nejlépe znají potřeby nastávajících maminek. Sukně vaše bříško krásně obepne a nic vás nebude tlačit. Doporučujeme!