Stylová kolekce kulichů blogerky Terezy Česalové

Blogerka Tereza Česalová začíná se svou návrhářskou prací a přichází s kolekcí kulichů pod značkou TerČ Styl.


Kde brala inspiraci?

Inspirací pro výrobu kulichů se jí stala návštěva jednoho butiku před 7 lety ve Vídni. Tehdy si v obchodě byla zakoupit boty, při odchodu si všimla, že obchod má dvě části, kde v té druhé zahlédla celou stěnu něčeho, co mělo velké kulaté pajetky. Možná to byly čepice, možná také ne, to už si přesně nevzpomíná. Bohužel ani barvy, materiály a další detaily, pouze tu zmiňovanou plochu pajetek.

 

Z čeho jsou kulichy vyrobeny?
Stále ve své mysli nosila stěnu plnou pajetek a letos se rozhodla svou inspiraci zhmotnit a vytvořit kolekci kulíšků, kde jsou některé dozdobené bambulemi různých materiálů – liška, akryl, ale nejvíce v její kolekci nalezneme králíka. Kulichy mají různé tvary a velikosti a přestože není úplně záměrem kolekce jít přímo s trendy, nalezneme mezi nimi tzv. velké kulichy, které jsou trendem letošní zimy.

 

Jaké jsou barvy kulichů?
Kulichy jsou ručně pletené a vyvedené v široké škále barev. Pestrobarevnými můžete buď oživit svůj na barvy skoupější outfit nebo udělat radost dětem. S barevnými stálicemi – černá, bílá, hnědá… zůstanete elegantní.

 

Odkdy a kde si mohu kulich zakoupit?
Prodej kulichů byl zahájen v pondělí 18. listopadu můžete si je pořídit přes e-shop zde: www.tercstyl.shop1.cz

Pokud nenajdete žádný, který by se líbil právě vám, tak si můžete zvolit své barvy podle přání a bude vám vytvořen na míru k vaší spokojenosti.

 

Jaké je cenové rozmezí kulichů?
Cena kulichů je od 600 Kč do 850 Kč.

 

Komu patří poděkování?
Poděkování patří zejména fotografovi Jakubovi Štěpánovi a modelce Andree Schiefertové.