Podzimní inspirace: Jak ideálně sladit barvy?

Léto je u konce a je tady podzim. Ten by podle posledních zpráv měl být nadmíru teplý a také podle toho jsme sestavili pět podzimních outfitů, které vám dnes v tomto článku ukážeme. Podzim je z hlediska módy na rozdíl od ostatních období zajímavý  tom, že můžete dostatečně využít svou fantazii při tvoření barevných kombinací svého outfitu. Samotný podzim hraje všemi různými barvami, zkuste to tedy i vy a slaďte se dokonale s tímto kouzelným ročním obdobím. Podzimní outfity je také možné snadno kombinovat i s letními kousky jako třeba spojení šatů a džínové bundy.

 

1) Začneme tedy tím, co už jsme trochu naťukli. Tedy použití letních bílých šatů s modrou džínskou. Podle barev šatů, černých brýlí a květinkovaných tenisek Keds tušíte, že tento outfit se hodí více pro teplejší dny, kterých podle posledních předpovědí má být na podzim díkybohu dostatek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2) 
Druhý outfit jsme zvolili do chladnějších podzimním dnů. Určitě doporučujeme k sukni si vzít černé silonky, které na obrázku nejsou, ale v pochmurných podzimních dnech se jistě budou hodit. K béžové sukni jsme zvolili velmi elegantní hodinky značky Fossil, které mají béžový kožený řemínek. Barvu bundy luxusní značky Oakwood jsme vybrali podle barev podzimu, kdy listy stromů mají podobné zbarvení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3) A teď tady máme inspiraci pro dámy, které vyznávají jednoduchou městskou módu. Bílé tenisky Converse ve spojení s úzkými modrými riflemi ani nemusíme vysvětlovat. Tato kombinace prostě sedí dokonale. Úmyslem také je, aby barva tenisek Converse ladila k bílému topu a hodinkám, což se věříme povedlo. Šedé sako s vyhrnutými rukávy dodává jednoduchému stylu i trochu elegance. A vše je to završené malou taškou přes rameno značky Guess.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4) Další špetka inspirace na našem blogu vás musí nadchnout nebo aspoň zaujmout. Pokud se tak nestalo, tak se slečnám snad  zavděčíme aspoň tričkem s potiskem Roberta Patinsonna. U tohoto outfitu jsme propadli zlatu. Černá kožená bunda, baleríny i taška mají cvoky zlaté barvy. K tomu jsme přidali pozlacené luxusní hodinky DKNY. Aby vše nebylo jen zlaté a černé barvy, rozhodli jsme se pro bíly top a modré úzké rifle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5)
 
Trocha elegance na závěr. Kouzelný proplétaný svetr a šedá prostorná kabelka jsou základem tohoto podzimního outfitu u kterého jsme nezapomněli ani na občasné přeháňky a přidali deštník. Samozřejmě v případě přeháněk a deště doporučujeme také černé kalhoty.