Kolekce letního oblečení pro celou rodinu

Po kulíšcích přichází první kolekce oblečení TerČ Styl pro dámy, pány a dokonce i děti. Pro pány bylo vytvořeno nové logo; oblečení pro mladé slečny a dámy má logo stejné, které znáte. Jak příprava této letní kolekce probíhala vám už prozradí Tereza Česalová. Začínající návrhářka, která za tím vším stojí.

 

Tato kolekce byla velmi hektická a ač jsem vyzkoušela oblečení, tak jsem nemohla před focením 100% říct, jestli u něj zůstanu nebo ne. Myslela jsem si, že se budu věnovat spíše doplňkům, jenže pak přišel ten zlom. Vyzvedla jsem si kolekci, ze které jsem měla radost. Najednou ty modely byly jiné než při zkoužce (to je samozřejmé, ale první kolekce a později i každá další člověka překvapí). Odvezla jsem si tedy kolekci domů a celé odpoledne se připravovala na focení.

Když nastal den D a já viděla všechny modely na modelech a začala jsem koordinovat celé focení, to znamená učovala každému co má dělat, kde má stát apod., tak jsem najednou viděla ty fotky a věděla jsem, že to bude skvělé. Modely modelkám i modelovi nesmírně slušely. Viděla jsem, že vše sedí, líbí se a i můj pocit stresu se začal přeměňovat na skvělé odpoledne, které jsme si (věřím, že všichni) moc užili.

Kolekce léto 2014  je inspirována ležérností. Její využitelnost je vhodná jak do práce, školy, tak i na dovolenou.Chtěla jsem navrhovat krásné letní šaty, sukně apod., ale vzápětí jsem měla před očima výlety, dovolené a teplo, které mě odlákali od mého původního plánu a vznikla jedním slovem ležérnost. Asi jen bez jednoho modelu, který ji ale svým povrchovým materiálem (bavlna) také připomíná.

V kolekci naleznete celkem 17 modelů a během pár týdnů ji doplním o další, kterými budou pánské kravaty ve 3 barvách a třech velikostech. Takže tato kolekce bude ještě mít malé pokračování pro pány, dámy se alespoň pokochají či inspirují na dárek pro svého partnera či tatínka.

Fotograf: Jakub Štěpán
Modelové: Andrea Schiefertova, Oldřich Huzil