Jak nosit legíny se sukní

Publikováno: 21 Červenec, 2017 | Poslední potřebná aktualizace článku: 23 Červenec, 2017


Legíny jsou častým tématem k diskuzi. Ženy se díky nim dělí na dvě skupinky - jedny na ně nedají dopustit, druhé jim naopak nemohou přijít na jméno.

Legíny se dají nosit mnoha způsoby, jedním z nich je i kombinace se sukní. Možná se ptáte, jak nosit legíny se sukní, aby to vypadalo dobře a váš outfit měl šmrnc. Dlouhé legíny můžete doplnit o úzkou pouzdrovou sukni, vytvoříte tak jednoduchý, leč elegantní outfit, ve kterém můžete vyrazit na schůzku nebo do práce. Naopak k legínám sahajícím k lýtkům si můžete obléknout sukni áčkového střihu, bude to vypadat báječně.

Co se týče barev, nemusíte se bát experimentů. Sázkou na jistotu je samozřejmě monochromatický look, tedy kombinace dvou stejných barev. Kdo má odvahu, může si s barvičkami pohrát - stačí jen mít ten správný nápad!

Vyberte si ideální dámské legíny

Tmavě modré dámské legíny Vans

Tmavě modré dámské legíny od oblíbené značky Vans jsou zárukou pohodlnosti a kvality. Tyto legíny můžete spojit s bílou sukní a váš vysněný outfit je na světe. Navíc materiál legín je lehký a vzdušný, takže se budete cítit fajn. A to přeci jde.

Černé legíny Vero Moda

Černé legíny Vero Moda jsou klasikou. Jedná se tak o ověřenou volnu, tudíž jakmile nebudete vědět, co na sebe, tyhle legíny vás zachrání. Sladit je můžete s lehkou áčkovou sukní a např. elegantním sáčkem.

Dámské šedé legíny Broadway


♥  Náš hlavní tip  ♥


A náš tip na závěr. Tentokráte to jsou šedé legíny v semišové úpravě od značky Broadway. Jedná se o opravdu kvalitní typ legín, jelikož právě na tomhle si německá značka zakládá. Celý den se tak budete cítit sebejistě a bude z vás vyzařovat pohoda. Tyto legíny rozhodně doporučujeme!


Máte chuť na další článek? Co takhle koženkové bunda, nechybí vám v šatníku?