Inspirace blogerky Hanky aneb outfity 6x jinak

Necháte se rády inspirovat? Milujete prohlížení outfitů? Tak tenhle článek a mnoho dalších, které pro vás chystáme v rubrice Outfity jsou přesně pro vás. Hlavní náplní článků bude, jak je možné se obléct na různé příležitosti a rovněž také co k čemu pasuje a jak s čím určité kousky v našich šatnících nosit.


Chcete rovněž ukázat vaše oblíbené outfity pro různé události? Napište nám na modniinspirace@gmail.com


A že to bude opravdu inspirativní jízda? O tom se můžete ihned přesvědčit v tomhle článku, který jsme připravili s Hankou, která vede velice úspěšně svůj módní blog SweetchillibyHana. Zvlášť outfit se šmrncovním kloboukem stojí rozhodně za vidění!


1. Outfit do školy

Pro tuto „příležitost“ jsem si oblékla něco trochu víc formálního. Takové to, když ráno vstanete a nemáte náladu ani čas vymýšlet něco extra bombastického. Stačí si obléknout jednoduché kousky (košile, kalhoty, černé boty na podpatku) a celý look oživit šedou kabelkou a zajímavou šálou. A je to!


2. Outfit na schůzku

Pokud chcete zaujmout, ale při tom nepůsobit, že se moc snažíte, zvolte si oblečení, které nosíte normálně. Nechte celý look čistý a prostý a tím dáte šanci na vyniknutí jedné jediné věci/doplňku. Já jsem si v tomto případě zvolila romantickou čelenku! Rozhodně se nesmíte bát nosit něco tak trochu pohádkového!


3. Outfit na jógu

Co k tomuto „outfitu“ dodat? Na cvičení jógy potřebuju pohodlné oblečení, které mi absolutně nebrání v žádné z pozic celého cvičení. Pohodlí na prvním místě! Takže kalhoty a černé tílko určené přímo na jógu a k tomu obyčejná sportovní podprsenka. Co víc dodat.


4. Outfit do kavárny

Sednout si do nějaké krásné kavárny, dát si něco dobrého a prostě si na chvilku odpočinout od všeho. Přesně pro tuto příležitost jsem si oblékla své oblíbené kousky a to obyčejné proužkované tričko a khaki džíny. Celému outfitu dodá potřebný šmrnc černý klobouk a zvýšené boty!


5. Outfit do společnosti

Tyto šaty se hodí především do letních měsíců! Tak pokud víte, že se v létě budete účastnit nějakých společenských akcí, rozhodně si zvolte jednoduché bílé krajkové šaty, o to víc budete moci experimentovat s doplňky. A pokud se necítíte ani na výrazné šperky, vsaďte na jistotu a to detaily přírodních barev, jako v mém případě: hnědé detaily. A už jen páskové lodičky a jde se!


6. Outfit na doma

Doma je doma. Takže pohodlné kalhoty, obyčejné tričko a měkoučký cardigan, jsou nezbytností, pro pohodlný domácí „look“!

 


Mrkněte i na tohle: Jaký outfit vybrat na rande?