Nejkrásnější dlouhé letní šaty do města i k vodě!

Publikováno: 16 Července, 2017 | Poslední potřebná aktualizace článku: 18 Července, 2017

nejkrásnější dlouhé šaty

K horkému létu se neodmyslitelně pojí vysoké teploty, čas strávený u vody, osvěžující koktejly a samozřejmě i dlouhé letní šaty, díky kterým získáte bohémský look.

Každá žena by měla minimálně jedny ve svém šatníku mít, takže ani vám rozhodně nesmí chybět. Dlouhé letní šaty oceníte v horkých dnech, kdy budete chtít být za dámu, ale zároveň se nebudete chtít ošidit o pohodlí. Oblečte si je k vodě a pod ně jen plavky, vyrazte si v nich na romantickou procházku městem zalitým zapadajícím sluncem a na nohy obujte vzdušné sandálky, vsaďte na ně i tehdy, kdy s kamarádkami budete chtít udělat dojem na nějaké letní párty a mějte je po ruce i pro případ, kdy budete muset do práce.

Co se týče barev, motivů a designů, určitě si přijdete na své. Záleží na tom, zda máte rádi jednoduchost a sáhnete tak po jednobarevném modelu, nebo zda se vám líbí romantický květinový potisk či nějaký odvážnější vzor.

Vyberte si dlouhé letní šaty

Dlouhé letní šaty Little Mistress

Dlouhé letní šaty do společnosti Little Mistress

Tmavě modré šaty značky Little Mistress jsou ideální pro nošení do společnosti. Díky maxi délce vám ani v letních večerech nebude zima. Vzhled šatů navíc perfektně dolaďuje korálková aplikace, která zdobí ramínka. 

Pruhované dlouhé letní šaty

Pruhované dlouhé šaty Vila

Pruhy jsou stále trendy. To dokonale dokazují i tyto dlouhé letní šaty od dánské značky Vila. Jsou zcela jednoduché, tudíž k nim zvolte i jednoduché doplňky a outfit nebude mít chybu.

Dlouhé letní šaty Vila

Dlouhé letní šaty s květy Vila

Klidné barvy, květovaný design a především pohodlné nošení. Tohle vše a určitě i něco navíc vám mohou slíbit dlouhé šaty Vila.  

Dlouhé letní šaty Only

Letní maxi šaty s krajkou Only

Vaše dlouhé nohy budou v těchto tmavě modrých šatech Only ještě delší. Na ulici se tak budete opravdu vyjímat. Elegance je rovněž zaručena a to díky krajkovému topu nebo-li vršku těchto šatů.

Dlouhé letní šaty Vero Moda

Dlouhé květované šaty Vero Moda


♥  Náš hlavní tip  ♥


Náš favorit jsou tyto dlouhé květované šaty populární značky Vero Moda. Světle růžová barva šatů působí klidně, jemně, ale zároveň svěže, což kladně ovlivní i vaši náladu. Tyto šaty rozhodně doporučujeme!


Máte chuť na další článek? Co takhle koženkové bunda, nechybí vám v šatníku?