Chcete i při sportování vypadat dobře? Máme tipy, co vzít na sebe!

Photo by bruce mars from Pexels

Photo by Bruce Mars from Pexels

​Ženy se chtějí líbit. A to za každé situace – v pracovní době v kanceláři, u kávy s kamarádkou i při sportu. Pokud se chcete dozvědět, jaké jsou nejnovější trendy ve sportovním oblečení právě pro ženy, čtěte dále!

Jak se obléknout na kolo

Cyklistika patří mezi nejoblíbenější sportovní aktivity. Na kolo můžou zkrátka vyrazit všichni – děti, dospělí i senioři. Jestliže jste i vy propadli pohybu s pohledem na svět ze sedla kola, pak určitě přemýšlíte, co si vzít na sebe. Chcete si svižnou jízdu opravdu užít? Pak zapomeňte na vytahané bavlněné tričko a obyčejné kraťasy. Chce to něco jiného!

Při jízdě na kole se budete potit, oblékněte funkční prodyšné oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle. Cyklistické dresy mají prodloužený anatomický střih s prodyšnými síťovými panely a praktickými kapsami pro menší svačinu, lahev s pitím nebo mobil a klíče na zadní části. Pro pohodlí při sezení na sedle oblékněte volné nebo elastické cyklistické kalhoty s měkkou cyklovložkou. I na kole ale můžete být za opravdovou dámu, když si obléknete cyklistickou sukni, které mívají vyjímatelné vnitřní vypolstrované elastické šortky.

Moderní funkční oblečení je navržené pro maximální komfort. Výrobci ale věnují pozornost i estetické stránce, nemusíte se tak vůbec stydět v takovém oblečení zajít na oběd do restaurace nebo prohlídku zámku.

Jak se obléknout na běhání

Běh je aktivita, ke které potřebujete kromě kvalitních běžeckých bot jen samotné rozhodnutí vyběhnout. Vhodné oblečení vám ale běh skutečně může zpříjemnit, v kvalitní prodyšné nepromokavé bundě nemusí být ani lehký déšť překážkou. Funkční tričko nebo tílko bude odvádět pot od těla, aby vás nestudil. Dlouhé elastické kalhoty, krátké šortky nebo i sukně se přizpůsobí každému vašemu pohybu. Tohle oblečení se vám nemusí hodit jen při běhaní, ale při jiných zábavných aktivitách jako je např. hraní únikové hry.

Zapomínat byste neměli na správnou sportovní podprsenku s dostatečnou oporou. Pokud provozujete běhání i brzy ráno nebo navečer, za snížených světelných podmínek, myslete na své bezpečí a využívejte oblečení s reflexními prvky.

Jak se obléknout do fitka

Fitness je v dnešní době doslova životní styl. Kouzlu skupinových cardio cvičení, ale i těžkých činek a nářadí v posilovnách podlehly i ženy, toužící po pevné postavě. Trendy v oblečení udávají známé značky jako Gymshark nebo Nebbia. Mezi stálicemi je samozřejmě Nike. Produkty této značky můžete nakoupit v Nike Factory Store v Premium Outlet Prague Airport.

Dlouhé legíny s vysokým pasem často doplňuje stylová sportovní podprsenka nebo crop top. Můžete ale zvolit i méně extravagantní a odhalující outfit, ve ¾ legínách nebo šortkách a pohodlném volnějším tričku ve veselých barvách se budete cítit v pohodě a cvičení vás bude bavit.