Chcete i při sportování vypadat dobře? Máme tipy, co vzít na sebe!

Publikováno: 30. května 2018

Cílem každé ženy je vypadat dobře za jakékoli situace. Je jedno, jestli se chystají do práce, jdou s kamarádkou na skleničku vína nebo si chtějí zasportovat - tak či onak musí být jejich look naprosto perfektní.

Možná i vám záleží na tom, jak vypadáte, ať už děláte cokoli - například jdete cvičit. Chcete-li poradit, jaké dámské oblečení si vzít až si půjdete zajezdit na kole nebo třeba zaběhat, pak si určitě přečtěte následující řádky!

Jak se obléknout na kolo

Cyklistika bezesporu patří mezi nejoblíbenější aktivní sporty. Její výhodou je, že neomezuje věkem - zkrátka na kole může jezdit každý, kdo se na to cítí. Jestliže jste i vy cyklistice propadli a jízda na kole vás baví, pak si určitě lámete hlavu nad tím, co si vzít na sebe. Chcete-li si jízdu užít na maximum a zároveň se uklidnit pocitem, že vypadáte dobře, pak zapomeňte na vytahané tričko a obyčejné kraťasy. Chce to něco jiného!

Mezi cyklisty jsou nejoblíbenějším outfitem na kolo dámské cyklistické kalhoty, jejichž součástí je měkká cyklovložka - ta se postará o pohodlí při sezení na sedle - a k tomu top či dámský cyklistický dres, případně tričko s rukávem. Ženy jistě oceníte nepřeberný výběr barev i vzorů. Velkou výhodou je, že moderní modely jsou navržené tak, aby vám při jízdě na kole dokázaly zajistit maximum komfortu, ale zároveň vám umožnili zajít si v tomto úboru do restaurace na oběd, aniž byste se za svůj look museli stydět.


Dámský cyklodres Craft

Dámské cyklo kalhoty Silvini Ciane

Jak se obléknout na běhání

Další velice oblíbená aktivita je běh. Stejně jako kolo nemá žádné omezení a nespornou výhodou je skutečnost, že si nevyžaduje ani drahé a speciální vybavení. I při běhání ale ženy chtějí, aby jim to slušelo. Co si tedy obléknout, až si příště půjdete zaběhat?

Pro běhání jsou velice oblíbené běžecké kalhoty. Jedná se o upnuté, často elastické kalhoty, které mohou mít různou délku - mohou končit pod koleny, v oblasti lýtek nebo sahat až ke kotníkům. Vybírat lze z mnoha barev i motivů, takže se nemusíte bát, že byste nenašli nic, v čem by nešlo udělat ten správný dojem. Samozřejmostí by měla být kvalitní sportovní podprsenka a běžecké tričko, které je možné barevně či designem sladit s kalhotami. Jako třešničku na dortu zmíníme pohodlné a klidně i barevné běžecké boty, například značek Nike, Asics nebo Reebok.


Jak se obléknout do fitka

Dávno neplatí, že by fitko patřilo pouze mužům. Stále častěji jsou zde k vidění i ženy, které chtějí vypadat dobře, které chtějí zhubnout nebo zpevnit svou postavu k dokonalosti. Pakliže i vy chodíte do fitka nebo do posilovny, inspirujte se našimi tipy, co si na sebe můžete obléknout.

V posilovnách jsou často k vidění barevné legíny nebo capri kalhoty, které ženy neomezují v pohybu a nezavazí ani v případě, kdy se pustí do nějakého rychlejšího cardio cvičení. Pestré barvy a zajímavé vzory podtrhnou vaši postavu a vy tak budete k nepřehlédnutí. Topy jsou určitě ideální bez rukávů, protože jsou daleko pohodlnější - nebudete se v nich tolik potit.