Dámské módní styly: Jaký je ten pravý pro vás?

Publikováno: 21 Května, 2019


Každá žena je jiná a každé sluší něco trochu jiného. A tak je to v pořádku, protože jinak by to byla strašná nuda. Každá z nás by pro sebe měla najít takový módní styl, který jí padne doslova jako ulitý. Zatímco některým ženám sluší nadýchané sukně a pestré vzory inspirované pin up stylem, jiné se daleko pohodlněji cítí v rozevlátých šatech a džínech do zvonu, jako tomu udává styl hippie. A jaký styl je ten pravý právě pro vás?


Styly podtrhující ženskost

Pin up styl či retro z 50. let – to jsou dva módní styly, které nechávají vyniknout smyslné ženské křivky. Typickými módními kousky jsou rafinovaně střižené šaty s výrazným pasem a nadýchanou sukní. Stejně tak i hluboké výstřihy a výrazné vzory či barvy. Tyhle styly zkrátka oslavují ženskost a zvedají ženám sebevědomí.


Elegance na vysoké úrovni

Styl nazývaný femme fatale nebo čirá elegance – tyhle styly si zamilují ženy, které se chtějí nosit jako dámy. Elegantní ženy jsou sebevědomé a uvědomují si svou krásu. S oblibou nosí vysoké podpatky, pouzdrové sukně nebo dobře padnoucí kostýmky. Co se barev týče, sahají spíše po střídmějších tónech – líbí se jim béžová, pudrově růžová nebo třeba medově hnědá.


Svoboda a pohodlí

Kdo se nebojí vybočit z řady a zároveň si zakládá na pohodlí, tomu jistě padne do oka streetová či skejťácká móda. Tyto módní styly jsou nesmírně pohodlné a především svobodné. Ženy si zamilovaly volné střihy a pohodlné materiály. Líbí se jim nosit pohodlné mikiny, tílky a topy s potisky, tepláky nebo bundy. Spoustu takových kousků i vy můžete pořídit v skateshopu Ambassadors.eu, kde to pohodlím a volností žije.


Praktičnost na prvním místě

Oblíbeným módním stylem je i ten, u kterého je praktičnost na prvním místě. Ano, řeč je o sportovním stylu, který poznáte podle funkčních materiálů a šikovných střihů. Sportovní styl nejsou jen mikiny nebo tílka, ale kupříkladu i legíny či stylové, leč praktické sportovní podprsenky.