Chce to něco netradičního? Zkuste dámské ledvinky

Publikováno: 8 Listopadu, 2017 | Poslední potřebná aktualizace článku: 10 Listopadu, 2017

dámské ledvinky

Na co vsadíte v případě, kdy vyrážíte na výlet, chystáte sena výšlap nebo na túru a nechcete se tahat s batohem?

Kabelka nepřipadá v úvahu, byť je to nejlepší kamarádka každé ženy. V případě, kdy potřebujete volné ruce a na kabelku se nemůžete spolehnout, přichází na řadu dámské ledvinky, které jsou nejen velice praktické, ale po vzhledové stránce i hodně přitažlivé!

Dámských ledvinek se vůbec nemusíte bát a už vůbec se neohlížejte na předsudky. Dámské ledvinky jdou do módy a jsou k dostání v několika provedeních, díky čemuž si dokáže vybrat i ta nejnáročnější z vás. Vsadíte na jednoduchý a nenápadný kousek nebo raději dáte přednost dámské ledvince v některém výrazném odstínu, který zaručeně nikdo nepřehlédne?

dámská ledvinka Spiral

Dámská vzorovaná ledvinka Spiral

Vracejí se do módy. Ano, řeč je o ledvinkách. A máme pro vás pár exkluzivních kousků. Začínáme touto vzorovanou ledvinkou od britské mladé značky Spiral. Je s potiskem, který v noci svítí, takže pokud se ráda odlišujete, máte vyhráno. Ledvinka je vyrobena z polyesteru, čímž je materiál pevný a stálobarevný. 

růžová ledvinka

Dámská růžová ledvinka HXTN

Máte chuť na něco divokého a ztřeštělého? Pak si vezměte kolem pasu tuto růžovou ledvinku. Ale pozor. Pokud ji sladíte ke správnému oblečení a nezapomenete ani na barvy, nebude to divoký hrůza, ale divoký vlastní styl, který se bude líbit vám, ale i vašemu okolí. Jděte do toho a nemějte zabrány!

koženková dámská ledvinka

Dámská koženková ledvinka Mi-Pac


♥  Náš hlavní tip  ♥


A na konec jako vždy náš hlavní tip, který i nyní vřele doporučujeme. Tato koženková ledvinka značky Mi-Pac je odolná a jemně strukturovaná. Může za to materiál (PVC a polyester), ze které je ledvinka vyrobena. Co jde okamžitě na ledvince vidět, tak je zip. Rozměry jsou 27 x 12 x 4 cm, takže prostoru je dostatek.

Máte chuť na další článek? Co takhle koženkové bunda, nechybí vám v šatníku?