Dámské espadrilky na klínu: Proč si je zakoupit?

Publikováno: 17 Červenec, 2017 | Poslední potřebná aktualizace článku: 18 Červenec, 2017

nejkrásnější espadrilky na klínu

Že ještě nemáte alespoň jedny dámské espadrilky na klínu? No tak to je ale chyba a obrovská! Tyhle botičky sice mají zvláštní název a spousta lidí vlastně neví, co si pod nimi představit, ale ukrývají v sobě spoustu výhod.

Dámské espadrilky jsou typické pro svou jutovou podrážku a jednoduché nazouvání. Na první pohled trochu připomínají klasické mokasíny a jsou více než ideální volbou právě do horkých letních měsíců. Výhodou je, že se dají nosit opravdu ke všemu, rozumí si s šaty, hodí se i k sukni nebo kraťaskům, džíny díky nim získají rázem daleko větší šmrnc a obout si je můžete i k oblíbenému overalu.

Dalším plusem k dobru je jednoznačně i více než pestrá paleta designů, odstínů a motivů, mezi nimiž můžete dle libosti vybírat. Jakmile na sebe nahodíte pestré a živé barvy, tak věřte, že se to podepíše na i vaší náladě. A co se espadrilek týče, jsme si více než jistí, že pouze u jednoho kousku nezůstanete!

Vyberte si dámské espadrilky

espadrilky na klínu Buffalo

Béžové espadrilky na klínu Buffalo

Pohodlí nadevše. To vám zajistí tyto espadrilky značky Buffalo, které jsou vyrobeny z přírodní (přesněji nubukové) kůže. Spolehnout se tak můžete i na kvalitu těchto botiček, tudíž vás tlačit rozhodně nebudou.

espadrilky na klínku Big Star

Dámské espadrilky na vysokém klínu Big Star

Pokud si chcete zakoupit pěkné espadrilky, ale zároveň při tom ušetřit i nějakou tu korunu, pak na vás už čekají tyto dámské espadrilky značky Big Star. Vyrobeny jsou ze syntetiky a textilu.

espadrilky na nízkém klínu

Espadrilky na nízkém klínku Big Star

Některá z vás si libuje ve vysokých klíncích či podpatcích, některá zase šáhne spíše po nižším klínku. A právě pro vás jsou jako dělané černé espadrilky Big Star. Pochvalovat si budete zejména měkký materiál obuvi.

dámské espadrilky Pieces

Bílé espadrilky na nižším klínku Pieces

Černá barva není ta pravá? Pak vás tyto bílé espadrilky Pieces okouzlí určitě více. A v překvapování nekončíme. Tato dámská obuv je převážně z přírodní kůže, což vaše chodila při delším chození po městě náležitě ocení.

espadrilky na klínu Tommy Hilfiger

Dámské espadrilky na klínu Tommy Hilfiger


♥  Náš hlavní tip  ♥


Největší pecka na závěr. Kvalita, parádní vzhled a klínek vysoký až 10 cm! To jsou dámské espadrilky Tommy Hilfiger pro ženy, které se rády a často líbí. Při procházkou městem budete opravdu nepřehlédnutelná. Tuto obuv doporučujeme.


Máte chuť na další článek? Co takhle dlouhé letní šaty, nechybí vám v šatníku?