5 jedinečných tipů, jaké vybrat psaníčko na ples

Plesová sezóna je v plném proudu, a proto jsme se rozhodli přinést vám několik zajímavých tipů na výběr nezbytného doplňku, který patří ke každému plesovému outfitu. Řeč je o psaníčku – malé kabelce, do které se bez problémů vejdou nejdůležitější věci a nejen to – tato kabelka totiž dokáže dokonale završit váš elegantní look, báječně se hodí na všechny společenské události a některé z nich jsou dokonce tak univerzální, že je můžete využívat i tehdy, kdy sezóna plesů skončí. Jak postupovat při výběru?

 

A. Nezapomeňte na celkový dojem!

Nejdůležitějším a základním bodem je promyslet, k jakému typu společenského oblečení psaníčko vybíráte. V zásadě platí, že v outfitu jeden výrazný prvek bohatě stačí a že by se jednotlivé „kousky“ neměly přebíjet, ale doplňovat. Takže pokud máte spadeno na výraznější plesové šaty – ať už barvou, vzorem nebo střihem, potom je stačí doplnit o jednoduché psaníčko a to samé platí i naopak. Tip: I v tomto směru se dá vsadit na jistotu! Pokud si s výběrem barvy nejste jistá, nic se nedá pokazit klasickými a univerzálními barvami jako je černá nebo bílá – hodí se tak prakticky ke všemu a černé/bílé psaníčko vám vytvoří dokonalý podklad pro spoustu dalších kombinací.

 

B. Nejenom hezké, ale také praktické.

Samozřejmě je důležité, aby psaníčko nejen dobře vypadalo, ale také, aby bylo co nejpraktičtější. Na ples s sebou každá žena nosí vždy jen ty nejzákladnější věci, jako jsou doklady, peníze, popřípadě rtěnku či telefon. Velikost psaníčka by měla být tedy zvolena tak, aby v sobě dokázala ukrýt vaše nejpodstatnější cennosti. Dále se při výběru zaměřujte na to, jak budete psaníčko nosit – jsou taková, která se dají nosit pouze v ruce, což může dělat problém nejen při tanci. Praktičtější jsou proto ta, která mají připínací poutko nebo psaníčka s řetízkovým popruheh, takže se dají pohodlně zavěsit na zápěstí nebo přehodit přes rameno a přitom vypadají stále velmi elegantně!

 

C. Naše tipy!

Jak vypadá výběr psaníčka na ples v praxi? Podívejte se na naše tipy!

 


1. Sněhově bílá

Milujete ve svém šatníku minimalistický styl? Toto sněhově bílé psaníčko do něj tedy rozhodně patří! Je to právě jeho jednoduchost, která vám umožňuje nespočet kombinací s odvážnějšími prvky, jako jsou například neonové barvy nebo atypické střihy. Bílé a další mnoho stylových psaníček si můžete prohlédnout zde.

.
.


2. Klasická černá elegance

S hladkým psaníčkem se zlatými detaily určitě zazáříte! Doplňte své šaty také o černé lodičky a výrazný zlatý náhrdelník – tato kombinace bude vypadat neskutečně elegantně a velmi společensky.

 

3. Psaníčko z pravé kůže

Kvalitní materiál je záruka kvality, do které se vám nepochybně vyplatí investovat. Toto semišové psaníčko můžete vzít nejen k široké škále studených odstínů, ale ještě si můžete být jistá, že vám bude dělat radost hodně dlouho, co víc si přát?

 

4. Pastelové odstíny

Pastelové barvy jsou velkým trendem, proč jich tedy nevyužít i v období plesů? Tyto odstíny se vyznačují tím, že jsou velmi jemné, proto budou takováhle psaníčka vypadat skvěle k decentním, světlým šatům. Zaručený obdiv si získáte také kombinací se zlatými náušnicemi nebo náhrdelníkem.

5. Romantický kombinace barev a vzorů

Pokud raději vsázíte na romantičtější styl, tyto kabelky jsou tady přesně pro vás! Jejich hravá kombinace různých barev i vzorů si doslova říká o jednoduché šaty laděné do pastelových odstínů.

 


Kde nakoupit stylové psaníčka?

Jedinečné psaníčka pro každý typ plesových šatů najdete na Zoot.cz